forummedmarket.pl

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.

forummedmarket.pl
NAJBLIŻSZA EDYCJA FORUM POLSKICH SZPITALI MEDMARKET JUŻ 22 LISTOPADA 2013
Zapraszamy do udziału w dziesiątej edycjj Forum, które odbędzie się w hotelu Hilton, w Warszawie
Zapraszamy do udziału w X Forum Polskich Szpitali MedMarket 2013. Konferencja zgromadzi dyrektorów publicznych i prywatnych placówek służby zdrowia, prezesów dużych sieci medycznych oraz przedstawicieli firm dostarczających sprzęt i usługi medyczne. czytaj więcej...
Startujemy za: 132 dni
Zamów udział w wystawie
powiększ tekst

Lokalizacja

12.01.2011

Listopadowa edycja Forum Polskich Szpitali MedMarket 2013 odbędzie się w Hilton Warsaw Hotel & Convention Centre. To nowoczesny, 5-cio gwiazdkowy hotel z największym i najnowocześniejszym konferencyjnym centrum w sercu Warszawy.

 

 

 

Lokalizacja
Hilton Warsaw Hotel & Convention Centre

 

Hotel położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie finansowo-biznesowego centrum stolicy. Przestronna sala konferencyjna gwarantuje uczestnikom komfortowe warunki udziału w Forum. Natomiast dodatkowa przestrzeń lobby, niespotykana w innych tego typu obiektach, daje sponsorom i wystawcom wyjątkowe warunki do pełnej prezentacji swojej oferty. Hotel dysponuje strzeżonym parkingiem na 350 samochodów.

Hotel posiada 314 komfortowych i eleganckich pokoi i apartamentów, rozmieszczonych na 22 piętrach nowoczesnego budynku.

Sale konferencyjne mogą pomieścić w sumie nawet 2 300 osób, a w największej z nich – Warsaw Hall o powierzchni 1 406 mkw. – może usiąść do 1.850 osób. Sali towarzyszy 520-metrowe foyer, a także 13 mniejszych sal konferencyjnych oraz Business Center. Hotel zaprasza do imponującego (ponad 3 800 m kw.) Fitness Clubu & SPA, w którym znajduje się 25-metrowy basen, a spragnionym bardziej emocjonującej rozrywki proponujemy kasyno.

Zobacz na mapie
Więcej informacji o hotelu  

Hilton Warsaw Hotel
& Convention Centre
ul. Grzybowska 63
00-844 Warszawa


  • MEDICALNET.pl
  • PETROLNET.pl
  • HORECANET.pl
BROG Marketing © BROG Marketing Sp. z o.o. S.K. Wszelkie prawa zastrzeżone.