forummedmarket.pl

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.

forummedmarket.pl
NAJBLIŻSZA EDYCJA FORUM POLSKICH SZPITALI MEDMARKET JUŻ 22 LISTOPADA 2013
Zapraszamy do udziału w dziesiątej edycjj Forum, które odbędzie się w hotelu Hilton, w Warszawie
Zapraszamy do udziału w X Forum Polskich Szpitali MedMarket 2013. Konferencja zgromadzi dyrektorów publicznych i prywatnych placówek służby zdrowia, prezesów dużych sieci medycznych oraz przedstawicieli firm dostarczających sprzęt i usługi medyczne. czytaj więcej...
Startujemy za: 132 dni
Zamów udział w wystawie
Strona główna » Sponsoring » Ogólnopolskie Stowarzyszenie Niepublicznych Szpitali Samorządowych

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Niepublicznych Szpitali Samorządowych

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Niepublicznych Szpitali Samorządowych zrzesza osoby fizyczne i prawne na zasadzie dobrowolności i działa na podstawie przepisów ustawy z dnia 7 kwietnia 1989r. "Prawo o stowarzyszeniach" oraz Statutu i regulaminów wewnętrznych.

Siedzibą Stowarzyszenia jest miasto Kluczbork w województwie opolskim. Stowarzyszenie jest zawiązane na czas nieograniczony i posiada osobowość prawną. Działalność Stowarzyszenia oparta jest przede wszystkim na pracy społecznej członków a do prowadzenia swoich spraw Stowarzyszenia może zatrudniać pracowników.
Cel Stowarzyszenia stanowi reprezentowanie zgromadzonych w nim podmiotów na zewnątrz a w szczególności przed organami administracji rządowej i terytorialnej wszystkich szczebli, Narodowym Funduszem Zdrowia i w Sejmie poprzez wyrażenie stanowiska, opinii i postulatów w sprawach dotyczących statusu i rozwoju niepublicznych szpitali samorządowych w ramach systemu ochrony zdrowia w Polsce.  Stowarzyszenie współpracuje także z innymi organizacjami działającymi w systemie ochrony zdrowia, wspiera inicjatywy mające na celu reformę ochrony zdrowia w Polsce, uczestniczy w pracach samorządowych, urzędów centralnych oraz Sejmu i Senatu, propaguje idee i rozwiązania związane z funkcjonowaniem szpitali niepublicznych w Polsce i Unii Europejskiej.
Na czele stowarzyszenia stoi Renata Jażdż-Zaleska. Wiceprezesem jest Andrzej Bujnowski z Pro-Medica w Ełku, Ilona Mróz ze Szpitala w Blachowni, Grażyna Zabielska oraz Wiesław Olszański z Powiatowego Centrum Usługowego NZOZ „Szpital na Wyspie”.
 

http://www.szpitalesamorzadowe.pl/ +48 77 417-35-10 M.C. Skłodowskiej 23
46-200 Kluczbork, Polska

Skontaktuj się z firmą


 Security code

 

Forum Polskich Szpitali zgromadziło ponad 150 dyrektorów, którzy przyjechali z całej Polski posłuchać ...
więcej...
  • MEDICALNET.pl
  • PETROLNET.pl
  • HORECANET.pl
BROG Marketing © BROG Marketing Sp. z o.o. S.K. Wszelkie prawa zastrzeżone.