forummedmarket.pl

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.

forummedmarket.pl
NAJBLIŻSZA EDYCJA FORUM POLSKICH SZPITALI MEDMARKET JUŻ 22 LISTOPADA 2013
Zapraszamy do udziału w dziesiątej edycjj Forum, które odbędzie się w hotelu Hilton, w Warszawie
Zapraszamy do udziału w X Forum Polskich Szpitali MedMarket 2013. Konferencja zgromadzi dyrektorów publicznych i prywatnych placówek służby zdrowia, prezesów dużych sieci medycznych oraz przedstawicieli firm dostarczających sprzęt i usługi medyczne. czytaj więcej...
Startujemy za: 132 dni
Zamów udział w wystawie
Strona główna » Sponsoring » Ogólnopolskie Zrzeszenie Szpitali Akredytowanych

Ogólnopolskie Zrzeszenie Szpitali Akredytowanych

Pierwsze spotkanie Ogólnopolskiego Zrzeszenia Szpitali Akredytowanych  odbyło się we wrześniu 2011. Osobowość prawną zrzeszenie uzyskało w marcu 2012 roku.  Obecnie liczy 46 członków, wśród których są zarówno placówki powiatowe, wojewódzkie jak i kliniczne. Obecnie Zrzeszenie pracuje nad wskaźnikami decydującymi o poziomie jakości usług.

- Nie wszystkie szpitale muszą mieć akredytację i na dziś posiadanie akredytacji nie powinno dyskredytować placówki do uzyskania kontraktu z NFZ. Ale według  mnie powinien to być wariant docelowy. Kto ma ustalać kryteria oceny jakości leczenia oddziału? Urzędniczo NFZ czy też Centrum Monitorowania Jakości? Przed nami jeszcze daleka droga , ale warto podjąć trud wypracowania jasnych i rzetelnych standardów jakości i wskaźników jakości leczenia. Rodzi się też pytanie , czy może odbiurokratyzować NFZ i dać pacjentom możliwość wyboru placówki szpitalnej z tzw „bonem płatniczym”, a nie sztywno przypisanym kontraktem? – pyta Jolanta Kręcka, szefowa zrzeszenia. .

Celem Zrzeszenia jest wspólne działanie służące poprawie jakości usług medycznych, promocja, rozwijanie inicjatyw wewnątrzszpitalnych, aktywizacja działań zespołowych, zwiększanie zaufania społecznego, identyfikacja najlepszych szpitali oraz korzystanie z ich wiedzy i doświadczeń. Zrzeszenie ma również na celu ochronę praw i reprezentowanie interesów swoich członków wobec dysponentów publicznych i prywatnych środków przeznaczonych na finansowanie usług medycznych, związków zawodowych, organów władzy i administracji państwowej, organów samorządu terytorialnego oraz innych organizacji.

http://ozsa.pl/ +48 41 274 61 58 Radomska 70
27-200 Starachowice, Polska

Skontaktuj się z firmą


 Security code

 

Forum Polskich Szpitali zgromadziło ponad 150 dyrektorów, którzy przyjechali z całej Polski posłuchać ...
więcej...
  • MEDICALNET.pl
  • PETROLNET.pl
  • HORECANET.pl
BROG Marketing © BROG Marketing Sp. z o.o. S.K. Wszelkie prawa zastrzeżone.