forummedmarket.pl

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.

forummedmarket.pl
NAJBLIŻSZA EDYCJA FORUM POLSKICH SZPITALI MEDMARKET JUŻ 22 LISTOPADA 2013
Zapraszamy do udziału w dziesiątej edycjj Forum, które odbędzie się w hotelu Hilton, w Warszawie
Zapraszamy do udziału w X Forum Polskich Szpitali MedMarket 2013. Konferencja zgromadzi dyrektorów publicznych i prywatnych placówek służby zdrowia, prezesów dużych sieci medycznych oraz przedstawicieli firm dostarczających sprzęt i usługi medyczne. czytaj więcej...
Startujemy za: 132 dni
Zamów udział w wystawie
Strona główna » Sponsoring » Polska Federacja Szpitali

Polska Federacja Szpitali

Polska Federacja Szpitali (PFSz) jest jedną z najbardziej reprezentatywnych organizacji pracodawców sektora szpitalnego “ponad podziałami”.

 Do końca pierwszego półrocza 2012 roku, czyli zaledwie w 6 miesięcy od rozpoczęcia przyjmowania deklaracji członkowskich, do PFSz przystąpiły 54 szpitale z całego kraju, funkcjonujące w oparciu o różne modele własnościowe i organizacyjne. PFSz obejmuje swoim zasięgiem 20 tysięcy łóżek w Polsce, a w ramach członkostwa w Europejskiej Federacji Szpitali aż około 80 procent łóżek szpitalnych w UE. Członkami wspierającymi PFSz są uznane firmy działające na rynku ochrony zdrowia, reprezentujące takie branże, jak np. certyfikację jakościową, planowanie i realizację inwestycji, pozyskiwanie finansowania, organizację badań klinicznych, usługi brokerskie, czy rekrutację i zarządzanie zasobami ludzkimi.

http://www.federacjaszpitali.pl/ +48 22 447-43 00 ul. Nowogrodzka 11
00-513 Warszawa, Polska

Skontaktuj się z firmą


 Security code

 

Forum Polskich Szpitali zgromadziło ponad 150 dyrektorów, którzy przyjechali z całej Polski posłuchać ...
więcej...
  • MEDICALNET.pl
  • PETROLNET.pl
  • HORECANET.pl
BROG Marketing © BROG Marketing Sp. z o.o. S.K. Wszelkie prawa zastrzeżone.