forummedmarket.pl

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.

forummedmarket.pl
NAJBLIŻSZA EDYCJA FORUM POLSKICH SZPITALI MEDMARKET JUŻ 22 LISTOPADA 2013
Zapraszamy do udziału w dziesiątej edycjj Forum, które odbędzie się w hotelu Hilton, w Warszawie
Zapraszamy do udziału w X Forum Polskich Szpitali MedMarket 2013. Konferencja zgromadzi dyrektorów publicznych i prywatnych placówek służby zdrowia, prezesów dużych sieci medycznych oraz przedstawicieli firm dostarczających sprzęt i usługi medyczne. czytaj więcej...
Startujemy za: 132 dni
Zamów udział w wystawie

STOMOZ

Stowarzyszenie Menedżerów Opieki Zdrowotnej powstało w 1991 r. z inicjatywy menedżerów służby zdrowia - absolwentów Podyplomowego Studium Ekonomiki Zdrowia Uniwersytetu Warszawskiego. Jest to ogólnopolska organizacja pozarządowa „non profit” zrzeszająca menedżerów służby zdrowia – osoby fizyczne - skupionych w oddziałach terenowych.

Oddziały STOMOZ posiadają autonomię organizacyjną , a ich członkowie w liczbie ponad 300 osób są aktywnymi uczestnikami kreowania polityki opieki zdrowotnej na swoim terenie .
Zarząd Główny i Zarządy Oddziałów STOMOZ realizują cele statutowe na poziomie regionalnym i ogólnopolskim.
W cele Stowarzyszenia wpisują się dbanie o wysokie kwalifikacje zawodowe i poziom moralny oraz ochrona godności i etyki zawodowej menedżerów opieki zdrowotnej, integracja osób pełniących funkcje menedżerskie w opiece zdrowotnej oraz osób zainteresowanych procesami zarządzania, organizacji i ekonomiki w opiece zdrowotnej, działanie na rzecz upowszechniania skutecznych i efektywnych metod zarządzania opieką zdrowotną, inicjowanie i podejmowanie działań zmierzających do doskonalenia przepisów regulujących funkcjonowanie opieki zdrowotnej, inicjowanie i propagowanie badań oraz rozwiązań służących nowoczesnym metodom zarządzania opieką zdrowotną, współpraca z organizacjami krajowymi i zagranicznymi zajmującymi się procesami zarządzania, organizacji i ekonomiki w opiece zdrowotnej, upowszechnianie za granicą polskich doświadczeń w zakresie zarządzania, organizacji i ekonomiki w opiece zdrowotnej.
Stowarzyszenie osiąga cele poprzez popularyzowanie wiedzy na temat organizacji, zarządzania i ekonomiki zdrowia, skutecznych i efektywnych metod zarządzania i rozwiązań organizacyjnych, poprzez kursy, seminaria, kongresy, konferencje i wydawnictwa, udzielanie swoim członkom pomocy prawnej oraz propagowanie zasad etyki zawodowej, opiniowanie projektów aktów prawnych, przedstawiania władzom opinii, wniosków oraz projektów zmian służących efektywnemu, skutecznemu i społecznie akceptowanemu funkcjonowaniu opieki zdrowotnej.

www.stomoz.pl
 

http://www.stomoz.pl/index.php?option=com_content&view=frontpage&Itemid=1

Skontaktuj się z firmą


 Security code

 

Forum Polskich Szpitali zgromadziło ponad 150 dyrektorów, którzy przyjechali z całej Polski posłuchać ...
więcej...
  • MEDICALNET.pl
  • PETROLNET.pl
  • HORECANET.pl
BROG Marketing © BROG Marketing Sp. z o.o. S.K. Wszelkie prawa zastrzeżone.