forummedmarket.pl

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.

forummedmarket.pl
NAJBLIŻSZA EDYCJA FORUM POLSKICH SZPITALI MEDMARKET JUŻ 22 LISTOPADA 2013
Zapraszamy do udziału w dziesiątej edycjj Forum, które odbędzie się w hotelu Hilton, w Warszawie
Zapraszamy do udziału w X Forum Polskich Szpitali MedMarket 2013. Konferencja zgromadzi dyrektorów publicznych i prywatnych placówek służby zdrowia, prezesów dużych sieci medycznych oraz przedstawicieli firm dostarczających sprzęt i usługi medyczne. czytaj więcej...
Startujemy za: 132 dni
Zamów udział w wystawie
Strona główna » Sponsoring » Uczelnia Łazarskiego

Uczelnia Łazarskiego

Łazarski to studia na prestiżowej warszawskiej uczelni, jednej z najdłużej istniejących wśród niepublicznych szkół wyższych.

Wydział Prawa i Administracji jest od 5 lat liderem rankingu wydziałów prawa Dziennika Gazety Prawnej, znajduje się w ścisłej czołówce rankingu Rzeczpospolitej i Perspektyw, wygrywa konkursy na najbardziej kreatywną i innowacyjną szkołę wyższą. O jakości programów Uczelni świadczą liczne międzynarodowe akredytacje - m.in. brytyjska Coventry University czy amerykańska Delaware Department od Education. Doceniają to nie tylko Polacy – 12 procent z ponad 4000 studentów Łazarskiego to obcokrajowcy - z Ukrainy, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Niemiec, Chin, Włoch, Litwy, Łotwy, Białorusi, Tajlandii, Wietnamu, Turcji i Rosji. 96 procent absolwentów Uczelni znajduje pracę zaraz po studiach! (Badanie firmy Advisor)

Na uczelni wykładowcami są m.in.
 były Prezes Trybunału Konstytucyjnego sędzią Jerzy Stępień,

• były Minister Spraw Zagranicznych prof. Dariusz Rosati,
• szef BBN gen. prof. Stanisław Koziej,
• ekspert w dziedzinie podatków w Centrum im. Adama Smitha dr hab. Robert Gwiazdowski,

Na Uczelni obowiązuje system punktów ECTS, stosowanym przez najlepsze uczelnie europejskie. Dzięki temu studenci mogą samodzielnie ułożyć plan zajęć i skoncentrować się na przedmiotach, które naprawdę ich interesują.

 

 

http://www.lazarski.pl/ +48 22 54 35 430 ul. Świeradowska 43
02-662 Warszawa, Polska

Skontaktuj się z firmą


 Security code

 

Forum Polskich Szpitali zgromadziło ponad 150 dyrektorów, którzy przyjechali z całej Polski posłuchać ...
więcej...
  • MEDICALNET.pl
  • PETROLNET.pl
  • HORECANET.pl
BROG Marketing © BROG Marketing Sp. z o.o. S.K. Wszelkie prawa zastrzeżone.