forummedmarket.pl

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.

forummedmarket.pl
NAJBLIŻSZA EDYCJA FORUM POLSKICH SZPITALI MEDMARKET JUŻ 22 LISTOPADA 2013
Zapraszamy do udziału w dziesiątej edycjj Forum, które odbędzie się w hotelu Hilton, w Warszawie
Zapraszamy do udziału w X Forum Polskich Szpitali MedMarket 2013. Konferencja zgromadzi dyrektorów publicznych i prywatnych placówek służby zdrowia, prezesów dużych sieci medycznych oraz przedstawicieli firm dostarczających sprzęt i usługi medyczne. czytaj więcej...
Startujemy za: 132 dni
Zamów udział w wystawie

Medinfo

Medinfo to wyspecjalizowane czasopismo skierowane do osób podejmujących decyzje w zakresie zarządzania, zaopatrzenia oraz wyposażania placówek medycznych.

Medinfo

Zawiera informacje na temat nowości w dziedzinie wyposażenia i aparatury medycznej, opinie specjalistów dotyczące nowego prawa, wywiadu z prezesami spółek medycznych oraz informacje o finansowaniu inwestycji medycznych. Miesięcznik trafia do osób decyzyjnych – profesjonalistów związanych z rynkiem usług medycznych: dyrektorów szpitali publicznych oraz członków zarządów centrów medycznych, ,menedżerów decydujących o zakupie i wyborze sprzętu oraz aparatury medycznej, inwestorów.

Wydawcą miesięcznika jest BROG Marketing Sp. z o.o. S.K. - wiodąca firma komunikacji biznesowej w Polsce, która od 15 lat dostarcza aktualne informacje rynkowych zapewniając profesjonalny kanał komunikacji B2B dla ponad 10 000 firm i instytucji.

Miesięcznik Medinfo jest patronem medialnym VIII Forum MedMarket

http://www.medicalnet.pl/Nasze-media/Med-info/06-2012.aspx + 48 22 571 13 10 Al. Jerozolimskie 180
02-486 Warszawa, Polska

Skontaktuj się z firmą


 Security code

 

Forum Polskich Szpitali zgromadziło ponad 150 dyrektorów, którzy przyjechali z całej Polski posłuchać ...
więcej...
  • MEDICALNET.pl
  • PETROLNET.pl
  • HORECANET.pl
BROG Marketing © BROG Marketing Sp. z o.o. S.K. Wszelkie prawa zastrzeżone.