forummedmarket.pl

forummedmarket.pl
Forum Polskich Szpitali MedMarket 2012
22 listopada 2012, Hilton Warsaw Hotel & Convention Centre
Zapraszamy do udziału w VIII Forum Polskich Szpitali MedMarket 2012. Konferencja zgromadzi dyrektorów publicznych i prywatnych placówek służby zdrowia, prezesów dużych sieci medycznych oraz przedstawicieli firm dostarczających sprzęt i usługi medyczne. czytaj więcej...
Konferencja zakończona
Zamów udział w wystawie
Strona główna » Sponsoring » ORION TV

ORION TV

Stoisko B5

Zachodniopomorska Sieć Telewizji Szpitalnej „ORION TV” dołącza do grona sponsorów konferencji Forum Polskich Szpitali MedMarket 2012.
      Firma będzie również występować w charakterze wystawcy.  W dniu wydarzenia, będą mieli Państwo możliwość rozmowy z przedstawicielami spółki, którzy będą m.in. prezentować innowacyjny autorski projekt instalacji i użytkowania Systemu Telewizji Szpitalnej, jak również odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące  zasad współpracy.

        Zachodniopomorska Sieć Telewizji Szpitalnej ORION TV powstała w 2001r. Na przestrzeni ponad 10 lat działalności, nawiązaliśmy współpracę z blisko 100 placówkami medycznymi na terenie całej Polski. Jesteśmy firmą całkowicie niezależną – wszelkie prace związane z projektowaniem , montażem, uruchomieniem i bieżącą konserwacją Systemu, wykonują nasi wykwalifikowani pracownicy.
    Dzięki doświadczeniu nabytemu przez lata działalności, wypracowaliśmy wysokie standardy obsługi klientów zarówno instytucjonalnych jak i indywidualnych. Pozostając w ciągłym kontakcie zarówno z przedstawicielami placówek medycznych, jak i bezpośrednio z pacjentami, staramy się  poznać ich opinie i realizować  potrzeby.
    Właśnie dlatego, Zachodniopomorska Sieć Telewizji Szpitalnej „ORION TV” wychodząc naprzeciw oczekiwaniom obecnych i przyszłych Klientów, podczas  Forum Polskich Szpitali MedMarket 2012, będzie miała przyjemność  przedstawić najnowsze autorskie rozwiązanie w zakresie montażu i działania Systemu Telewizji Szpitalnej, w całości zaprojektowanego i wykonanego przez naszych najlepszych inżynierów.
    System jest innowacją w zakresie Systemu Telewizji Szpitalnej, gdyż urządzenie sterujące odbiornikami TV umiejscowione jest na korytarzu oddziału w dogodnym miejscu. Ponadto w odróżnieniu od obecnie spotykanych rozwiązań opłaty można dokonać kilkoma nominałami monet, a w wersji rozbudowanej- przy pomocy kart chipowych. Urządzenie jest estetycznie, wykonane przy użyciu najnowszych technologii - jest proste w obsłudze i posiada duży, czytelny interaktywny wyświetlacz.
      Dzięki zastosowaniu naszych rozwiązań, w salach chorych nie będzie automatów wrzutowych, co wpłynie na bezpieczeństwo pacjentów oraz nie zaburzy estetyki sal, a jednoczesne umieszczenie centralnego aparatu wrzutowego na każdym oddziale umożliwi dogodny dostęp osobom chcącej skorzystać z Telewizji Szpitalnej.
  
    Dodatkową zaletą naszego Systemu, jest udostępnienie bezpłatnego kanału do dyspozycji Szpitala.

      Zachodniopomorska Sieć Telewizji Szpitalnej „ORION TV” to firma która wciąż się rozwija, dlatego dla naszych obecnych i przyszłych klientów chcemy być  solidnym, rzetelnym i pewnym partnerem. Przykładamy ogromną wagę do tego, by  Szpitale jak i ich pacjenci, mieli do nas zaufanie i dlatego w ramach naszej oferty możemy zaoferować najwyższą stabilność współpracy.
    

 

http://www.orion.tv/ 91 484 04 94 Bohaterów Warszawy 34/35
70-340 Szczecin, Polska

Skontaktuj się z firmą


 Security code

 

  • MEDICALNET.pl
  • PETROLNET.pl
  • HORECANET.pl
BROG Marketing © BROG Marketing Sp. z o.o. S.K. Wszelkie prawa zastrzeżone.