forummedmarket.pl

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.

forummedmarket.pl
NAJBLIŻSZA EDYCJA FORUM POLSKICH SZPITALI MEDMARKET JUŻ 22 LISTOPADA 2013
Zapraszamy do udziału w dziesiątej edycjj Forum, które odbędzie się w hotelu Hilton, w Warszawie
Zapraszamy do udziału w X Forum Polskich Szpitali MedMarket 2013. Konferencja zgromadzi dyrektorów publicznych i prywatnych placówek służby zdrowia, prezesów dużych sieci medycznych oraz przedstawicieli firm dostarczających sprzęt i usługi medyczne. czytaj więcej...
Startujemy za: 132 dni
Zamów udział w wystawie

SIMPLE

Stoisko A2

Firma SIMPLE S.A. od ponad 24 lat z sukcesem realizuje projekty informatyzacji polskiej służby zdrowia, dostarczając zaawansowane narzędzia informatyczne pozwalające efektywnie zarządzać Szpitalem, jego budżetem, zapewniając przy tym  sprawną obsługę pacjentów.
 

SIMPLE.iMED jako jedno z niewielu dostępnych na polskim rynku rozwiązań dedykowanych służbie zdrowia, kompleksowo obsługuje wszystkie procesy zachodzące zarówno w części medycznej jaki i części administracyjnej szpitala – bez potrzeby integrowania dwóch oddzielnych systemów, od różnych dostawców. Ponadto dostawa rozwiązania pochodzącego od jednego dostawcy zapewnia komfort związany z utrzymaniem i serwisowaniem systemu.


W części medycznej odpowiada za sprawny przepływ wszystkich informacji medycznych związanych z przebiegiem leczenia każdego pacjenta od momentu pojawienia się go w szpitalu aż do zakończenia leczenia. System jest interaktywną bazą danych z dostępem on-line przez dowolną przeglądarkę internetową, pozwalającą na prowadzenie rejestracji pacjenta, przyjęć, historii choroby, wypisów, zleceń. Taki przepław informacji pozwala nie tylko sprawnie gromadzić dane medyczne ale również umożliwia ich prezentację w formie raportów zdefiniowanych przez użytkownika.

W części administracyjnej wspiera obsługę jednostki medycznej z uwzględnieniem m.in.: obsługi procesów finansowych, kontroli kosztów, budżetów i czasu pracy pracowników. Posiada także możliwość definiowania planu rzeczowo-finansowego oraz wspomaga zarządzanie zakupami z definiowaniem specyfikacji przetargowej. System posiada rozbudowane raportowanie i pozwala na natychmiastowe dostarczenie informacji do uprawnionych użytkowników.

(…)wdrożenie systemu ERP w szpitalu jest dzisiaj niezbędne, aby efektywnie zarządzać placówką. Szpitala, z biznesowego punktu widzenia, nie można już traktować wyłącznie jako instytucji medycznej, która dostarcza pewne usługi. Trzeba go traktować przede wszystkim jako przedsiębiorstwo. I takie podejście jest coraz częstsze. Wojskowy Instytut Medyczny jest dużą placówką, musieliśmy więc zapewnić sobie dobrą logistykę bo tu „kryją się” koszty.(...)

(...)mówiąc o budżetowaniu, trzeba pamiętać, że istotnym elementem jest sposób planowania. Przykładowo: zwykle plan tworzy się, oceniając wyłącznie stan przychodów i wydatków w minionym roku. My preferujemy system zadaniowy połączony z systemem klasycznym, czyli planujemy zadania bieżące na podstawie dotychczasowej wiedzy ale już np. wybudowanie nowego budynku, wykonanie remontu wymaga innego podejścia, wtedy wszystkie działy są zaangażowane w analizę opłacalności takiej inwestycji. Tu również istotnym elementem jest system ERP.(...)

Wojskowy Instytut Medyczny


Platforma SIMPLE.iMED została nagrodzona Srebrną Statuetką w konkursie Perły Medycyny.  
 

http://www.simple.com.pl/rozwiazania-branzowe/medycyny/ + 48 22 812 58 98 Bronisława Czecha 49/51
04-555 Warszawa, Polska

Skontaktuj się z firmą


 Security code

 

Forum Polskich Szpitali zgromadziło ponad 150 dyrektorów, którzy przyjechali z całej Polski posłuchać ...
więcej...
  • MEDICALNET.pl
  • PETROLNET.pl
  • HORECANET.pl
BROG Marketing © BROG Marketing Sp. z o.o. S.K. Wszelkie prawa zastrzeżone.