forummedmarket.pl

forummedmarket.pl
Forum Polskich Szpitali MedMarket 2012
22 listopada 2012, Hilton Warsaw Hotel & Convention Centre
Zapraszamy do udziału w VIII Forum Polskich Szpitali MedMarket 2012. Konferencja zgromadzi dyrektorów publicznych i prywatnych placówek służby zdrowia, prezesów dużych sieci medycznych oraz przedstawicieli firm dostarczających sprzęt i usługi medyczne. czytaj więcej...
Konferencja zakończona
Zamów udział w wystawie
Strona główna » Sponsoring » LUX MED Diagnostyka

LUX MED Diagnostyka

Stoisko B2

Zadaniem LUX MED Diagnostyka Sp. z o.o. jest konsolidacja i koordynacja pracy pionów diagnostyki obrazowej rezonansu magnetycznego, tomografii komputerowej, mammografii, RTG i teleradiologii.

LUX MED Diagnostyka Sp. z o.o. to jeden z największych usługodawców diagnostyki obrazowej w Polsce. Spółka została powołana w 2010 roku w celu konsolidacji usług diagnostyki obrazowej świadczonych przez dotychczasowe podmioty Grupy LUX MED.
Firma zarządza jedną z największych sieci placówek diagnostycznych w Polsce, oferując pacjentom wysoki poziom usług a partnerom biznesowym efektywne kosztowo rozwiązania outsourcingu medycznego i teleradiologii. Do LUX MED Diagnostyka Sp. z o.o. należą następujące centra diagnostyczne i usługi:

• FADO Centrum Usług Medycznych, mammografia mobilna i stacjonarna
• AVI Diagnostyka Obrazowa, największe centrum diagnostyczne w Warszawie
• Med-Sport, lider diagnostyki w regionie Częstochowy
• Teleradiologia

Pracownie własne i współzarządzane znajdują się w Warszawie, Poznaniu, Katowicach, Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu, Łodzi, Bydgoszczy, Szczecinie, Olsztynie, Opolu, Częstochowie, Kłobucku, Lublińcu, Pajęcznie, Bielsku Podlaskim.

W 2010 r. centra diagnostyczne wykonały pół miliona badań, w tym blisko 200 tysięcy RTG, ponad 220 tysięcy badań mammograficznych, blisko 30 tysięcy badań rezonansu magnetycznego i ponad 55 tysięcy badań tomografii komputerowej.
 

http://www.luxmed.pl + 48 22 450 45 00 Postępu 21C
02-676 Warszawa, Polska

Skontaktuj się z firmą


 Security code

 

  • MEDICALNET.pl
  • PETROLNET.pl
  • HORECANET.pl
BROG Marketing © BROG Marketing Sp. z o.o. S.K. Wszelkie prawa zastrzeżone.