forummedmarket.pl

forummedmarket.pl
Forum Polskich Szpitali MedMarket 2012
22 listopada 2012, Hilton Warsaw Hotel & Convention Centre
Zapraszamy do udziału w VIII Forum Polskich Szpitali MedMarket 2012. Konferencja zgromadzi dyrektorów publicznych i prywatnych placówek służby zdrowia, prezesów dużych sieci medycznych oraz przedstawicieli firm dostarczających sprzęt i usługi medyczne. czytaj więcej...
Konferencja zakończona
Zamów udział w wystawie

Mentor

Stoisko A4

Mentor SA jest brokerem ubezpieczeniowym, działającym na rynku polskim od 1994 roku.

Biuro Ubezpieczeń Medycznych Mentor S.A. - zespół doświadczonych brokerów – świadczy usługi doradcze szpitalom i innym podmiotom leczniczym w celu zapewnienia im optymalnej i kompleksowej ochrony ubezpieczeniowej.

Mentor SA oddaje do dyspozycji podmiotów leczniczych w całym kraju zespół kilkunastu brokerów (w tym 6 radców prawnych) zajmujących się doradztwem ubezpieczeniowym w zakresie branży ochrony zdrowia. Biuro Ubezpieczeń Medycznych organizuje i koordynuje współpracę podmiotów leczniczych z poszczególnymi Oddziałami Mentora SA oraz Biurem Likwidacji Szkód i Analizy Ubezpieczeniowej, Biurem Radców Prawnych oraz Biurem Zamówień Publicznych.

Biuro Ubezpieczeń Medycznych Mentor SA dbając o zapewnienie podmiotom leczniczym szerokiej informacji oraz tworząc płaszczyznę do wymiany poglądów i opinii w kwestii ubezpieczeń, organizuje cykliczne konferencje, których wiodącym tematem są zagadnienia związane z tematyką ubezpieczeniową oraz prawnymi aspektami funkcjonowania podmiotów ochrony zdrowia. Jest to ważny czynnik, który pośrednio przyczynia się do poprawy warunków zawieranych umów ubezpieczenia oraz ułatwia dokonywanie oceny ryzyka w ramach funkcjonowania konkretnego podmiotu.

Filozofia doradztwa, jaką prezentuje Mentor SA, nie ogranicza się do standardowego zakresu usług brokerskich. Budujemy mechanizmy zarządzania ryzykiem w podmiotach leczniczych poprzez wdrażanie programu „Bezpieczny Menedżer” – kompleksu nowych, dodatkowych usług, które rozszerzają standardowy zakres obsługi brokerskiej.

"Bezpieczny Menedżer" to program wdrażany w podmiotach leczniczych, które korzystają z usługi brokerskiej Mentor SA. Składa się z trzech modułów:
• usługa specjalistycznych szkoleń dla personelu podmiotów leczniczych;
• usługa wspierania podmiotu leczniczego w sytuacji kryzysu medialnego;
• ubezpieczenie kosztów ochrony prawnej dyrektorów podmiotów leczniczych.

Program "Bezpieczny Menedżer" jest nieodpłatną usługą z zakresu zarządzania ryzykiem  zagwarantowaną w ramach pełnej obsługi brokerskiej.
 

http://www.mentor.pl 056 669 33 00 Szosa Chełmińska 177-181
87-100 Toruń, Polska

Skontaktuj się z firmą


 Security code

 

  • MEDICALNET.pl
  • PETROLNET.pl
  • HORECANET.pl
BROG Marketing © BROG Marketing Sp. z o.o. S.K. Wszelkie prawa zastrzeżone.