forummedmarket.pl

forummedmarket.pl
Forum Polskich Szpitali MedMarket 2012
22 listopada 2012, Hilton Warsaw Hotel & Convention Centre
Zapraszamy do udziału w VIII Forum Polskich Szpitali MedMarket 2012. Konferencja zgromadzi dyrektorów publicznych i prywatnych placówek służby zdrowia, prezesów dużych sieci medycznych oraz przedstawicieli firm dostarczających sprzęt i usługi medyczne. czytaj więcej...
Konferencja zakończona
Zamów udział w wystawie
Strona główna » Sponsoring » POL-TV Multimedia

POL-TV Multimedia

Stoisko A2

POL-TV Multimedia Sp. z o.o. była pierwszą firmą w Polsce w zakresie montażu i eksploatacji Systemu Telewizji Szpitalnej w placówkach szpitalnych i z powodzeniem funkcjonuje od początku 1996 roku. Firma zamontowała STS już w blisko 300 szpitalach w naszym kraju, co oznacza, że w chwili obecnej z usług firmy POL-TV korzysta około 70 000 pacjentów przebywających na terenie całego kraju.

Również 80% Systemów Telewizji Szpitalnej, którymi chwali się nasz były licencjobiorca(w latach 2001- 2009) firma Orion TV Zachodniopomorska Telewizja Szpitalna zbudowała dla w/w firmy POL-TV Multimedia. Fakt, że dzięki zbudowanym przez POL-TV dla Orion TV systemom telewizji szpitalnej, firma ta korzystając z naszego KNOW-HOW nadal funkcjonuje i kontynuuje naszą ideę zapoczątkowaną w 1996r jest dla POL-TV jest wielkim wyróżnieniem. Obserwujemy jak inne firmy podpatrują i rozwijając swoje systemy próbują dogonić POL-TV Multimedia. Cieszy nas fakt, iż do chwili obecnej stanowimy autorytet w dziedzinie systemów telewizji szpitalnej, czego efektem jest przyjęcie się na rynku i rozpowszechnianie naszej przyszłościowej myśli technologicznej w postaci Digital STS.
 
Dzięki 16-to letniej obserwacji rynku oraz na podstawie zdobytego doświadczenia przy współpracy z placówkami szpitalnymi POL-TV Multimedia opracowała i jest w trakcie wdrażania innowacyjnego projektu, jakim jest DSTS – Cyfrowy System Telewizji Szpitalnej (Digital STS).
DSTS jest najbardziej zaawansowanym technologicznie systemem, zapewniającym pacjentom, oprócz oglądania telewizji, dostęp do wypożyczalni filmów VOD, słuchania muzyki, prasy codziennej, książek czytanych, internetu, dokonywania zakupów, doładowywania telefonów pre-paid i wielu innych możliwości. Z uwagi na jego innowacyjne oprogramowanie system jest zdalnie zarządzany a jego praca stale nadzorowana z centrali firmy. Dzięki takiemu rozwiązaniu DSTS daje możliwość interakcji na linii szpital – pacjent – otoczenie.
System umożliwia w formie bezpłatnej natychmiastowe umieszczenie bardzo ważnej z punktu widzenia  szpitala, społeczności lokalnej , lub Państwa informacji lub przekazu telewizyjnego (np. ewakuacja, śmierć ważnej osobistości publicznej, wydarzenie wagi państwowej i innych). DSTS w swojej ofercie będzie posiadał również specjalnie stworzony do tego projektu bezpłatny kanał kierowany do pacjenta „TV Zdrowie” o szeroko rozumianej tematyce prozdrowotnej.
Przy opracowywaniu funkcjonalności nowego systemu zostały również uwzględnione potrzeby szpitali. DSTS umożliwia szpitalom komunikację z pacjentem poprzez dedykowany bezpłatny kanał informacyjny, którego kontent jest tworzony i zarządzany w myśl przyjętej koncepcji dyrekcji szpitala.
Świat zewnętrzny oprócz ogólnego przekazu przez telewizję i inne media komunikuje się z pacjentem przez internet, który w dobie XXI wieku jest nieodzownym narzędziem w pracy jak i w życiu prywatnym.
W nowej koncepcji Digital STS pacjent, szpital oraz świat zewnętrzny pozostają w ciągłej interakcji, a to oznacza komunikację dwukierunkową. Ideą systemu jest to, aby pacjent poprzez telewizję, radio, internet, prasę, książkę czy muzykę uczestniczył w życiu zupełnie tak samo jak, na co dzień w domu, pracy czy na urlopie.
 

http://www.poltv.pl/ +48 77 451 73 09 Pomorska 26
45-321 Opole, Polska

Skontaktuj się z firmą


 Security code

 

  • MEDICALNET.pl
  • PETROLNET.pl
  • HORECANET.pl
BROG Marketing © BROG Marketing Sp. z o.o. S.K. Wszelkie prawa zastrzeżone.