forummedmarket.pl

forummedmarket.pl
Forum Polskich Szpitali MedMarket 2012
22 listopada 2012, Hilton Warsaw Hotel & Convention Centre
Zapraszamy do udziału w VIII Forum Polskich Szpitali MedMarket 2012. Konferencja zgromadzi dyrektorów publicznych i prywatnych placówek służby zdrowia, prezesów dużych sieci medycznych oraz przedstawicieli firm dostarczających sprzęt i usługi medyczne. czytaj więcej...
Konferencja zakończona
Zamów udział w wystawie
Strona główna » Sponsoring » Supra Brokers

Supra Brokers

Stoisko A6

Supra Brokers Sp. z o.o. powstała w 1999 roku. Początkowo funkcjonująca w formie jednoosobowej działalności gospodarczej, aktualnie jest spółką kapitałową o kapitale zakładowym 501 800 PLN.

 Jako niezależny doradca w branży ubezpieczeniowej, specjalizuje się w obsłudze jednostek Służby Zdrowia w zakresie procesu zwanego „Zarządzanie Ryzykiem”. Centrala Firmy znajduje się we Wrocławiu, ale przedstawicielstwa obsługują klientów na terenie całej Polski.
Supra Brokers Sp. z o.o. to wiodący broker ubezpieczeniowy polskich szpitali. Obsługuje ponad 250 placówek medycznych na terenie całego kraju, ubezpiecza majątek o wartości ponad 20 mld PLN, a w jednostkach Klientów firmy, pracuje ponad 100 000 pracowników.
Przedsiębiorstwo wyróżnia się wyjątkowym podejściem do likwidacji szkód, z tytułu odpowiedzialności cywilnej jednostek służby zdrowia oraz unikatową, na rynku usług brokerskich, wiedzą medyczną. Departament ubezpieczeń medycznych, oparty jest na grupie brokerów ubezpieczeniowych, którzy są lekarzami o różnych specjalizacjach. To wyjątkowe połączenie wiedzy ubezpieczeniowej i medycznej, przyczyniło się do sukcesu Supra Brokers Sp. z o.o. w tej branży.

Supra Brokers Sp. z o.o., 53-609 Wrocław, ul. Fabryczna 10, tel. 71 777 04 00, fax  71 777 04 55
e-mail: centrala@suprabrokers.pl, www.suprabrokers.pl

 

http://www.suprabrokers.pl 71 777 04 00 Fabryczna 10
53-609 Wrocław, Polska

Skontaktuj się z firmą


 Security code

 

  • MEDICALNET.pl
  • PETROLNET.pl
  • HORECANET.pl
BROG Marketing © BROG Marketing Sp. z o.o. S.K. Wszelkie prawa zastrzeżone.