forummedmarket.pl

forummedmarket.pl
Forum Polskich Szpitali MedMarket 2012
22 listopada 2012, Hilton Warsaw Hotel & Convention Centre
Zapraszamy do udziału w VIII Forum Polskich Szpitali MedMarket 2012. Konferencja zgromadzi dyrektorów publicznych i prywatnych placówek służby zdrowia, prezesów dużych sieci medycznych oraz przedstawicieli firm dostarczających sprzęt i usługi medyczne. czytaj więcej...
Konferencja zakończona
Zamów udział w wystawie
Strona główna » Sponsoring » Viridian Polska

Viridian Polska

Stoisko C1

Viridian Polska Sp. z o. o. od wielu lat jest autoryzowanym partnerem handlowym firmy Philips.
Dostarczamy aparaturę medyczną typu: kardiomonitory stacjonarno- transportowe, defibrylatory, aparaty EKG, zintegrowane systemy monitorowania, aparaty do znieczulenia oraz kardiomonitory i aparaty do znieczulenia dedykowane do pracy w środowisku rezonansu magnetycznego. Oferujemy również akcesoria medyczne jedno- i wielorazowego użytku.
 

Specjalizujemy się w projektowaniu oraz realizacji systemów monitorowania pacjentów między innymi na oddziałach: anestezjologii i intensywnej terapii, chirurgii, kardiologii, kardiochirurgii, noworodkowych i dziecięcych oraz ratownictwa medycznego.
Zapewniamy najwyższej jakości rozwiązania tworzące lepsze otoczenie i podnoszące komfort   leczenia pacjenta oraz mające na celu maksymalne usprawnienie pracy personelu medycznego.
 

http://www.viridian.com.pl 22 844 13 33 Bielawska 6 lok. 9
02-511 Warszawa, Polska

Skontaktuj się z firmą


 Security code

 

  • MEDICALNET.pl
  • PETROLNET.pl
  • HORECANET.pl
BROG Marketing © BROG Marketing Sp. z o.o. S.K. Wszelkie prawa zastrzeżone.